2000 امداد جاده ای در خدمت مشتریان بهمن موتور

امیر میر منصف رئیس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن اعلام کرد: امسال بزرگترین خدمات امداد جاده ای را با همکاری شبکه کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران برای خدمت رسانی به مشتریان گروه بهمن تدارک دیده ایم.
میر منصف با اشاره به شروع خدمات از 28 اسفند97 تا 16 فروردین 98 گفت: تعمیرکاران آموزش دیده با رعایت نکات ایمنی در جاده ها و خودروهای امدادی در همه شهرهای کشور به خدمت رسانی مشغول خواهد بود و این خدمات در تمام روزهای طرح، به صورت 24 ساعته انجام خواهد شد.
رئیس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن گفت: تدارک قطعات و پشتیبانی موارد مورد نیاز نمایندگی ها از ابتدای بهمن ماه انجام شده و 63 نمایندگی شرکت بهمن موتور نیز در ایام طرح، خدمات در محل نمایندگی را انجام خواهند داد و پشتیبانی های فنی نیز در ستاد با ارتباط مستقیم انجام خواهد شد و برای رساندن قطعه احتمالی خاص نیز با استفاده از مکانیزم های ارسال سریع از مبدا شرکت ارسال و کمتر از 24 ساعت به نمایندگی خواهد رسید.
وی با آرزوی سفرهای خوش برای مشتریان گروه بهمن گفت: امسال همکاران شبکه خدماتی گروه بهمن در ایام نوروز به صورت ویژه در خدمت هموطنان خواهند بود و با یک برنامه ریزی منسجم امیدواریم که مشتریان گروه بهمن در سراسر ایران بدون دغدغه از خدمات استفاده نمایند. البته این خدمات در سال گذشته و در مواردی برای مشتریانی که به کشورهای هم مرز سفر کرده بودند نیز انجام شده است.
رئیس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن در آخر ضمن آرزوی سفرهای خوش برای مشتریان گروه بهمن گفت: با دستور مدیریت گروه برآنیم بهترین خدمات را در سفرهای نوروزی سال 1398 برای مشتریان ارائه نماییم و سعی می کنیم در بهترین ساعاتی که مردم در پایان سال برای خود برنامه ریزی کرده اند به مشتریان بهمن اطمینان از جهت استفاده از خودروهای خود را بدهیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران