رضایت کیا از محبوبیت استینگر

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
کیا استینگر در اولین سال فروش خود در بازار آمریکا توانسته به فرش 16806 دستگاه دست پیدا کند. چنین عددی برای یک خودروی اسپرت جدید به نظر خوب می رسد.
رقبای استینگر نیز فروش خوبی را تجربه کرده اند و برای مثال بی ام و 31 هزار و 379 دستگاه مدل سری 4 را در سال 2018 در آمریکا فروخته است. البته باید توجه داشت که فروش بی ام و سری 4 شامل مدل دو و چهار در می شود. آئودی نیز مدل های کوپه، کابریولت و اسپرت بک A5 را به تعداد 25 هزار دستگاه فروخته و لکسس IS نیز فروش 22927 دستگاهی را از خود بر جای گذاشته است.
برخی منابع می گویند که خریداران کیا استینگر ترجیح می دهند مدل V6 قدرتمند را به جای مدل 2 لیتری توربو خریداری کنند اما کیا حاضر با تایید یا رد این گفته نشده است.
با توجه به اینکه بازار خودرو در سال های اخیر اشتیاق زیادی به خودروهای کراس اوور و SUV نشان داده است فروش بالای کیا استینگر را باید یک موفقیت برای این مدل دانست. سال 2018 کلا برای کیا با سال قبلی تفاوت نداشت چون در سال 2017 این خودرو ساز 589668 دستگاه خودرو فروخته بود و در سال 2018 نیز 589673 دستگاه فروش داشت.
بهترین فروش در بین محصولات کیا متعلق به اسپورتج جدید با فروش 82823 دستگاه است و سورنتو با فروش 107846 دستگاه است. کیا اپتیما، سول و سراتو نیز با اینکه فروش بالای 100 هزار دستگاه داشتند اما فروش آنها در مقایسه با سال های قبل کم تر شده است.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 
مسعود 1397/12/27
این همه وقت گذاشتن جدیدترین تکنولوژیارو با بهترین طراحیارو انجام دادن تو یه سال ۱۶۰۰۰ تا فروختن. سایپا بدون هیچ زحمتی ماهی ۳۰۰۰۰ تا پراید میفروشه.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران