عملکرد رعب آور شورولت کوروت 1008 اسب بخاری هنسی + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
علاقه مندان شورولت کوروت C7 اگر خواهان قدرت بسیار بالایی برای خودروی خود باشند باید مدل ZR1 را با قدرت 755 اسب بخار بخرند. اما برخی مشتریان به ZR1 نیز راضی نبوده قدرت بیشتری می خواهند. اینجاست نام هنسی به میان می آید.
این تیونر تگزاسی در جدیدترین پروژه ی خود مدلی از شورولت کوروت گرند اسپرت را با نام HPE1000 Grand Sport رونمایی کرده است که روی موتور 6.2 لیتری هشت سیلندر آن یک سوپر شارژر جدید نصب شده و می تواند 1008 اسب بخار قدرت در 6500 دور و 1244 نیوتون متر گشتاور در 4000 دور تولید کند.
هنسی اعلام کرده که شتاب صفر تا صد این خودرو 2.5 ثانیه است و 400 متر را نیز می تواند در 9.7 ثانیه و با سرعت 236 کیلومتر بر ساعت طی کند. حداکثر سرعت این خودرو نیز به 354 کیلومتر بر ساعت می رسد. کسانی که در مورد خودروهای سوپر اسپرت اطلاعات داشته باشند متوجه خواهند بود که چنین اعدادی تنها در خودروهای چند میلیون دلاری قابل دسترسی است.
شورولت کوروت گرند اسپرت در حالت استاندارد نیز انخاب بسیار خوبی است. موتور تنفس طبیعی 6.2 لیتری این خودرو متعلق به کوروت استینگری و شاسی آن متعلق به مدل Z06 است.
در ادامه ویدیویی را از کوروت هنسی و قابلیت های آن ببینید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران