سال 98 قیمت بنزین افزایش نمی‌یابد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
هدایت الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: در سال آینده قیمت حامل‌های انرژی بویژه بنزین افزایش نخواهد یافت. وی ادامه داد: در سال 97 دولت برنامه‌ای برای تعیین تکلیف قیمت حامل‌های انرژی بویژه بنزین ارائه نکرد و این موضوع را مسکوت گذاشت.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، خادمی در ادامه افزود: زنگنه وزیر محترم نفت در کمیسیون انرژی اعلام کرد که دولت با سهمیه بندی بنزین و اعطای یک لیتر بنزین به افراد در سال آینده مخالف است. همچنین زمانی که دولت برنامه‌ای برای تعیین تکلیف قیمت حامل‌های انرژی به مجلس ارائه نکرد، مجلس نیز در این مورد تصمیم گیری انجام نداد. وی در ادامه تصریح کرد: دولت می‌توانست از سال 92 با یک شیب ملایم قیمت بنزین را افزایش دهد.
وی در پایان بیان داشت: در شرایط فعلی اقتصادی و کاهش قدرت خرید، مردم توان پرداخت افزایش قیمت حامل‌های انرژی را ندارد و به همین منظور قطعا در سال آینده قیمت حامل‌های انرژی بویژه بنزین افزایش نخواهد یافت.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران