جزییات طرح تبدیل ایران خودرو برای سوزوکی گرند ویتارا + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
باتوجه به محدویت عرضه برخی از محصولات ایران خودرو همچون سوزوکی گرند ویتارا برای موعد تحویل شهریورماه، مهرماه و آبان ماه 97، گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرده است که متقاضیان این خودرو می توانند در صورت تمایل در طرح تبدیل محصولات ایران خودرو شرکت کرده و خودروی دیگری به عنوان گزینه های ثبت نامی خود انتخاب کنند.
طبق گفته گروه صنعتی ایران خودرو، متقاضیات خودروی سوزوکی گرند ویتارا می توانند سبدهای مختلف این شرکت را انتخاب کنند که جزییات بیشتر آن در جدول زیر آمده است.

جزییات طرح تبدیل ایران خودرو برای سوزوکی گرند ویتارا

جزییات طرح تبدیل ایران خودرو برای سوزوکی گرند ویتارا

نظرات
 
 
 
افشین 1397/12/27
مسخرس واقعا پول ماشین ژاپنی گرفتن حالا میگن ژاپنی رو بهتون نمیدیم بیاید این ماشین چینی هایی که خودمون گرونشون کردیم رو با قیمت ماشین ژاپنی ازمون بخرید !!! اگر هم این ماشین چینی ها رو نمیخواین ایراد نداره پولی رو که واسه ماشین ژاپنی ریخته بودین با ۱۲ درصد سود مشارکت که ازش کسر میشه بهتون بر میگردونیم !!! اگر هم بری ازمون شکایت کنی همین پولی که باید بهت بدیم هم نمیدیم چون زورمون میرسه !!! قانون مملکت هم به اونجامونه !!!!!!!!!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران