مشتریان گروه بهمن خیالشان از تامین قطعه و خدمات آسوده باشد

در فضای رقابتی امروز آنچه که استقبال از کالا را افزایش می‌دهد ارتقا کیفیت خدمات پس از فروش آن است و تنها راه رقابت با کالاهای مشابه خارجی و داخلی ارتقاء کیفی محصولات، ارائه خدمات و ایجاد نوعی اطمینان در مصرف کنندگان است.
این روزها در صنعت خودروسازی و به ویژه خدمات پس از فروش خودرو، حرف و حدیث‌ها و دل نگرانی‌های چگونگی شرایط گارانتی محصولات فراوان است و کماکان همه ما به نوعی با آن سر و کار داریم، این در حالی است که اکثر شرکت‌های خودروسازی معتبر به ویژه گروه بهمن راهکارهای مدون و برنامه‌ریزی شده‌ای برای شناسایی قطعات اصلی خودرو و تمایز آن از سایر قطعات ارائه شده در بازار دارند و تاکنون توانسته‌اند تعداد زیادی از سوء استفاده کنندگان را شناسایی و در ارائه و شناساندن قطعات خود و عرضه آنها به بازار حرفه‌ای‌تر عمل کنند. اما جدای از ارائه خدمات پس از فروش از سوی گروه بهمن ، تامین و توزیع قطعات یدکی و مدیریت آنها در بازار را هم می‌توان از دیگر قابلیت‌ها و امکانات این مجموعه در نظر گرفت.
امیر میرمنصف_ رئیس سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن چندی پیش در نشستی خبری با خبرنگاران به تشریح وضعیت کنونی انبارهای تامین قطعات این شرکت پرداخت و از برنامه های کنونی و در دست اجرا برای ارتقا هر چه بهتر سطح خدمات رسانی به مشتریان محصولات این شرکت سخن به زبان آورد.
وی با تاکید بر نبود هیچگونه کمبود قطعات برای محصولات این شرکت و تلاش بر حذف واسطه گری در عرضه قطعات در بازار گفت: «گروه بهمن انباری جدید به مساحت 10 هزار متر مربع در دو طبقه را به مجموعه خود اضافه کرده است که تمام قطعات شرکتهای مزدا ، FAW ، هاوال و ایسوزو در آن تامین می شوند که با بسته بندی های اصلی ، برچسب تایید و گارانتی قطعات، در حال حاضر موجود هستند و ضمن اینکه قطعات هاوال نیز در این انبار به میزان کافی موجود است و برای تامین قطعات این خودرو هیچگونه مشکلی نیست و در اختیار نمایندگی ها براساس نیازشان قرار خواهیم داد و این قول را می دهیم تا خریداران از لحاظ تامین قطعات هیچ مشکلی نداشته باشند. ضمن اینکه برای تمام محصولات موظف به ارائه خدمات پس از فروش و تامین قطعه تا 10 سال هستیم. چرا که تامین به موقع قطعات در افزایش رضایت مشتریان، در اولویت حوزه فعالیت سازمان خدمات پس از فروش گروه بهمن قرار دارد و بر همین اساس هم تلاش شده است در این زمینه مشکلی وجود نداشته باشد.
نظرات
 
 
 
متین 1397/12/27
گروه بهمن نسبت شرکت های داخلی دیگر منصف تر عمل میکنه
اما چند وقتیه که واقعا ضعیف شده .. تو بحث خدمات پس از فروش رسوندن قطعه به نمایندگی های شهر های دیگش و آموزش پرسنل که واقعا ضعیف ان
اما در کل محصولاتی آورد که حرفی برای گفتن دارن چه از لحاظ ایمنی، امنیت، امکانات و ...
Alireza 1397/12/27
خیالتون راحت کاری میکنن که کف پایی مزدا ۳ هم پیدا نشه!!
علی 1397/12/28
خیالمون از موجود بودن قطعه راحته
فقط از گرونی بیش از حدش ناراحت
چراغ مزدا 3 بشه 25 تومن خیلی حرف داره برای گفتن.......
امیر 1397/12/28
گول پشتیبانی ده ساله لگن سازان داخلی رو نخورید....یه ریو خریدم ده سال پیش از سایپا....برف پاکن هم نداشتن از روز اول که هیچ تحریمی نبود
رضا 1398/8/1
ماشینم جوش میاورد بردم نمایندگی میگه شرسیلند باید عوض بشه بسترن 1600 هست قیمت سرسیلند دادن 30 تومن مینفولد 10 تومن ولابد چیزهای دیگر مثل دستمزد ولوازم دیگه مثل پیستون و.. تا اینجا میگن 47 میلیون ماشینم هم بیش تر از 100 میلیون نمی ارزد یکی نیست بگه اینجا چه خبر منه کارمند با حقوق حداقلی چه خاکی به سرم بریزم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران