صدور مجوز برای تردد خودروهای منطقه آزاد چابهار در سیستان و بلوچستان

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محسن محمدی معین معاون حمل و نقل و ترانزیت منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار اظهار داشت: مجوز تردد خودروهای منطقه آزاد چابهار در تمام نقاط سیستان و بلوچستان با تصمیم شورای تامین استان، پلیس راهور و فرماندهی انتظامی این استان اتخاذ شده است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، وی ادامه داد: دارندگان خودروهای منطقه آزاد چابهار می‌توانند با مراجعه به حوزه های معاونت حمل و نقل ترانزیت و تکمیل فرم و انجام مراحل اداری، مجوز تردد خود را بدون پرداخت هزینه در کمترین زمان ممکن دریافت و تا پایان فروردین ماه به تمام نقاط استان سیستان و بلوچستان سفر کنند.
محمدی معین در ادامه بیان داشت: در حال حاضر خودروهای منطقه آزاد چابهار فقط تا شعاع 30 کیلومتری حق تردد دارند. همچنین از تلاش های استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانداری، مدیرعامل منطقه آزاد و مسئولان محلی برای پیگیری و موافقت تردد این خودروها در سطح استان تشکر می‌کنیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران