نگاهی به اختلاف قیمت بازار و کارخانه خودروهای داخلی + جدول

با توجه به تفاوت شدید قیمت خودرو در بازار با قیمت کارخانه در ماه‌های گذشته، بسیاری به این نتیجه رسیده بودند که سرمایه‌گذاری در بازار خودرو محلی امن برای آنان خواهد بود، اما با افزایش عرضه خودرو و طرح‌های فروش فوری خودروسازان، قیمت خودرو در بازار رو به کاهش گذاشته است و خوشبختانه در هفته های گذشته و در ماه آخر سال، شاهد فروکش کردن قیمت خودرو در بازار بوده ایم، حال به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، جدولی در انتهای خبر قرار گرفته است که می توانید شاهد اختلاف قیمت بازار نسبت به قیمت کارخانه خودروهای داخلی در روزهای پایانی سال 97 باشیم. هرچند باوجود کاهش پلکانی قیمت خودرو نسبت به ماه گذشته، همچنان شاهد رکود بازار و عدم رونق خرید و فروش در بازار هستیم.

اختلاف قیمت بازار نسبت به کارخانه در روزهای پایانی سال

اختلاف قیمت بازار نسبت به کارخانه در روزهای پایانی سال

نظرات
 
 
 
ماشین بازینگ 1398/1/2
هه قیمت بازار ازاد خیلی بیشتر ازین حرفاست این عدد بازار ازاد که نوشته اصلا توی اگهی ها وجود نداره مثال هایما اس 5 توربو زیر 240میلیون نیست بازار ازاد هایما اس7 زیر 260تومن نیست دنا پلاس توربو 165تومنه تا نظارت نباشه هرکی هر عددی دلش میخواد اگهی میکنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران