شرکت داتیس خودرو به عهد خود وفا کرد

شرکت داتیس خودرو به عهدی که در هفته پیش با مشتریان خود بسته بود عمل کرد و اقدام به پرداخت اصل و سود قرارداد آنها نمود.
از ماه ها پیش صنعت خودرو به خاطر یک تصمیم درست یا غلط دچار چالش های بزرگی شد. بزرگترین این چالش ها عدم تحویل خودرو به مشتریان از سوی شرکت های وارد کننده خودرو و یا گری مارکت ها بود شرکت داتیس خودرو نیز یکی از شرکت ها واردکننده خودرو بود که بعد از تصمیمات خلع الساعه از سوی وزارت صنعت دچار چنین مشکلاتی شد اما مدیران این شرکت تصمیم بر آن گرفتند تا به خاطر حفظ نام برند داتیس و رضایت مشتریان مبالغ اخذشده از آنها را با سود تعیین شده در قرارداد به مشتریان باز گرداند .
هفته گذشته محمدرضا علی نقی عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس در نشستی با دعوت از برخی مشتریان تصمیمات هیات مدیره را برای پرداخت مبالغ آنها به اطلاع مشتریان رساند .
تصمیماتی که باعث شد تا در سه شنبه آخر سال داتیس خودرو در اقدامی درست و پسندیده و بر طبق جدول زمان بندی شده توسط هیات مدیره مبالغ اخذ شده از مشتریان را با سود تعیین شده در قرارداد تسویه نماید .
محمدرضا علی نقی در حال تسویه با مشتریان اعلام نمود در جدول تعیین شده به زودی با دیگر مشتریان جلساتی برگزار خواهد شد و با همدلی و کمک مراجع محترم قضایی می توانیم مبالغ دیگر مشتریان را بر طبق جدول تعیین شده به آنها باز گردانیم .
در این جلسه م . ف یکی از مشتریان داتیس خودرو در دیدار با عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس گفت : نباید تحت جوسازی ها به وجود آمده توسط برخی از رسانه ها قرار گرفت و با تعامل و فرصت به کارآفرینان جوان می توان به خوبی مشکلات را پشت سر گذاشت.
نظرات
 
 
 
سیدجعفری 1397/12/29
چرا دروغ می‌گویید من یکی خودم دو ماهه رضایت محضری هم دادم ولی دریغ از پول
قرار بود ده روزه بدهند ولی فقط دروغ تحویل گرفتم
نه جدولی نه زمانی نه....
خدا به سزای اعمالشون برساند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران