هیوندای توسان N لاین رسما معرفی شد؛ شاسی بلند جذاب و جسور کره ای ها

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سال گذشته پس از راه اندازی نسخه N لاین دو مدل از خودروی هیوندای i30 و همچنین i30 فست بک، شرکت خودروسازی هیوندای تصمیم گرفت تا خانواده اسپرت N لاین خود را گسترش داده و محصولات دیگری به این خانواده اضافه کند و حالا خودروی شاسی بلند هیوندای توسان، جدیدترین گزینه این شرکت برای طراحی و راه اندازی یک عضو جدید از خانواده اسپرت N لاین بوده است که حالا چهره جذاب تر و جسورانه دریافت کرده است.
درست همانند دیگر اعضای خانواده N لاین، تغییرات هیوندای توسان N لاین بیشتر از همه برای بخش ظاهری آن بوده است و به همین منظور می توانیم در قسمت جلوی اتومبیل شاهد چراغ های مشکی رنگ تمام LED، جلوپنجره و حاشیه مشکی رنگ آن و همچنین لوگوی مات هیوندای باشیم و در قسمت عقب اتومبیل نیز چراغ های مشکی رنگ، اسپویلر مشکی رنگ در انتهای سقف و همچنین خروجی های دوبل اگزوز اشاره داشت و زمانی تکمیل خواهد شد که قاب مشکی رنگ آینه های جانبی، سقف مشکی رنگ و همچنین رینگ های جدید 19 اینچی آلیاژی مشکی رنگ اتومبیل را حساب کنیم.

هیوندای توسان N لاین

هیوندای توسان N لاین


و اما بخش فنی اتومبیل تغییرات محدودی داشته است و تنها سیستم فرمان و همچنین سیستم تعلیق اتومبیل مطابق با یک خودروی شاسی بلند اسپرت تنظیم شده و نتیجه آن کاهش ارتفاع 8 درصدی در جلو و همچنین کاهش ارتفاع 5 درصدی در عقب بوده است، به همین منظور در بخش مولد قدرتی شاهد فعالیت همان موتورهای نسخه استاندارد هستیم و مشتریان می توانند یک موتور چهار سیلندر بنزینی 1.6 لیتری با قدرت 174 اسب بخاری یا دو پیشرانه دیزلی 1.6 لیتری با قدرت 134 اسب بخاری و موتور 182 اسب بخاری 2 لیتری را انتخاب کنند که بسته به سفارش مشتریان، نیروی تولیدی آنان توسط یک جعبه دنده 6 سرعته دستی و یا جعبه دنده 7 سرعته اتوماتیک دوکلاچه به سمت چرخ ها ارسال خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران