قسمت یازدهم از فصل سوم گرند تور منتشر شد + لینک دانلود

در قسمت یازدهم از فصل سوم گرند تور ، شاهد یک اپیزود ویژه هستیم که در آن سه مجری این برنامه، سفری به قفقاز خواهند داشت. سفر هزار کیلومتری گروه، از بندر باتومی در گرجستان شروع شده و به باکو در دریای خزر منتهی می شود. خودروهای گرند تور که برای این سفر در نظر گرفته شده اند نیز عبارتند از بی ام و سری 8 جدید، بنتلی کانتیننتال جدید و آستون مارتین دی بی اس جدید.
در ادامه برنامه، هر سه مجری به بیان مزایای خودروهای انتخابی خود می پردازند و اینکه چرا این خودرو، بهترین انتخاب برای یک سفر گرند تور یا جهانگردی است. همچنین جرمی کلارکسون در بخشی از این برنامه، دستیار سیستم صوتی آستون مارتین را به سخره می گیرد. همچنین این تیم بازدیدی از موزه استالین و شهر گوری، زادگاه او دارند. در ادامه برنامه، شاهد تنش در نقطه مرزی گرجستان و روسیه، و چندین بی ام و خاص خواهیم بود. همچنین شاهد برگزاری مسابقه ای بین سه خودرو، در پیست ریم واقع در گرجستان خواهیم بود. اگر مایل هستید ماجراجویی های بیشتری از این سه مجری را در قفقاز مشاهده کنید، می توانید قسمت یازدهم فصل سوم گرندتور را از کانال تلگرام خودروبانک دانلود نمایید.
برای دانلود فصل سوم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت یازدهم فصل سوم گرند تور

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران