اعزام 14 اکیپ ویژه امدادی به مناطق سیل‌زده استان گلستان

جهت امدادرسانی در مناطق سیل زده 14 اکیپ ویژه مجهز به قطعات و جرثقیل از سوی شرکت امدادخودروایران به مناطق آسیب دیده و معرض خطر استان گلستان مستقر شدند.
به گزارش واحد ارتباطات شرکت امدادخودروایران با توجه به تمهیدات صورت گرفته برای امداد نوروزی، بالغ بر 60 اکیپ امدادی به صورت ویژه در دو استان مازندران و گلستان مستقر بودند که با توجه به حادثه تلخ هموطنان ساکن استان گلستان ضمن اعزام اکیپ‌های جدید با جابجایی‌های صورت گرفته به صورت ویژه 14 اکیپ جهت امداد رسانی به مناطق آسیب‌دیده از سیل و مناطق پر خطر، تجهیز و مستقر شده‌اند.
لازم به ذکر است این اکیپ‌ها شامل جرثقیل‌های خودروبر، خودروهای دو منظوره و اکیپ‌های تجهیز شده جهت رفع مشکلات سیستم الکتریکی خودروها هستند که با توجه به اینکه بیشترین آسیب‌های سیل متوجه سیستم‌های برقی و الکترونیکی خودروها می‌شود این تمهیدات در نظر گرفته شده است.
بنا بر تمهیدات صورت گرفته، تلاش شده در محل استقرار این اکیپ‌ها به میزان کافی قطعات یدکی جهت پوشش خودروهای آسیب دیده تامین و نگهداری شود.
قابل ذکر آنکه استقرار اکیپ‌های امدادی شرکت امدادخودروایران ضمن کمک‌رسانی به ساکنان منطقه و مسافرینی که در منطقه سیل‌زده گرفتار شده‌اند، امکان تسهیل و تسریع تحرکات دیگر اکیپ‌های امدادی که از سوی ارگان‌های مربوطه به منطقه اعزام شده‌اند را فراهم می‌سازد.
براساس آخرین اخبار منتشر شده از سوی خبرگزاری‌ها، به گزارش سخنگوی وزارت کشور، دستگاه‌های خدمات‌رسان در ١٠ شهرستان و ٧٥ شهر و روستا و محورهای کوهستانی استان گلستان اقدام به خدمات امداد و نجات کرده‌اند که بر این اساس به بیش از ٣٧ هزار نفر امدادرسانی شده و بیش از 6 هزار و ٢٠٠ نفر اسکان اضطراری داده شده‌اند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران