واژگونی خودروی قاچاق بر در سراوان ۱۶مصدوم برجا گذاشت

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته های رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، یک دستگاه وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیر مجار در مسیر سراوان - کوهرناگان واژگون شده و ۱۶ نفر مجروح شده اند.
به نقل از ایرنا، دکتر فریبرز راشدی در این خصوص توضیح داد که این حادثه در ساعت 4 بامداد رخ داده است و به محض وقوع آن 5 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده و مجروحان را به بیمارستان رازی سراوان منتقل کرده اند.
به علت همجواری استان سیستان و بلوچستان با دو کشور پاکستان و افغانستان هرازگاهی شاهد رخ دادن چنین اتفاقاتی هستیم که برخی رانندگان برای فرار از دید ماموران با سرعت بالا حرکت کرده که علاوه بر به خطر انداختن جان دیگر افراد در جاده ها، هزینه های درمانی فراوانی را به بیمارستان ها منتقل می کنند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران