نرخ و هزینه ورود خودرو به قشم چقدر است؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
جزیره قشم یکی از جزایر زیبای کشور است که مقصد تعداد زیادی گردشگر در ایام نوروز است. اگر کسی قصد دارد به صورت زمینی به این جزیره سفر کند ابتدا باید به بندر پل و اسکله پهل رفته و از آنجا با لندینگ کرافت وارد جزیره قشم شود.
طبق بررسی ها هزینه ورود با لندینگ کرافت که خودرو شخصی را از بندر پل تا بندر لافت حمل می‌کند حدود 75 هزار تومان است و هزینه بازگشت از جزیره قشم نیز 50 درصد هزینه ورود است.
از این میزان مبلغ 43 هزار و 890 تومان مربوط به منطقه آزاد قشم، 22 هزار و 500 تومان تعاونی دریایی فتح، 3 هزار تومان دهیاری پهل، 2 هزار تومان بیمه و خدمات، 2 هزار تومان شرکت تعاونی گمرک ایران و 1500 تومان برای شورای اسلامی شهرستان می‌باشد که در مجموع 74 هزار و 890 تومان می‌شود.
طبق این گزارش هزینه ورود به جزیره قشم با لندینگ کرافت در روزهای منتهی به نوروز 96 حدود 35 هزار تومان بوده است.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران