مصرف ۱۰۱ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در اولین روزهای سال ۹۸

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنابر آمار منتشر شده جمعه دوم فروردین ماه مصرف بنزین کشور به رقمی در حدود 102 هزار لیتر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 4.3 درصد افزایش یافته است.
به نقل از تسنیم، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد که مصرف بنزین کل کشور در روز دوم فروردین‌ماه سال گذشته،97 میلیون و 606 هزار لیتر بوده است.
همچنین بنا بر آمار های انتشار یافته از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران روز نخست فروردین نیز مصرف بنزین کشور به عدد 94 میلیون لیتر رسیده است که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه پارسال (یکم فروردین‌ماه 97) با ثبت رقم 98 میلیون و 732 هزار لیتر، 4.7 درصد کاهش را نشان می‌دهد.
نظرات
 
 
 
مرتضی 1398/1/7
پس کی قراره مشکل بنزین سوپر در کشور حل شه !!!!
سجاد 1398/1/7
نرود میخ آهنینگ در سنگ ...، چندسال پیش هم گفتم تا واردات خودروی سبز ازاد نشه باقیمت جهانی هم آلودگی داریم هم مصرف زیاد بنزین و بازم میگم نرود میخ آهنین در سنگ....

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران