وعده تازه دولت؛ خودروهای فاقد بیمه سیل زدگان هم خسارت دریافت می‌کنند

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در گفتگو با خبر 21 شبکه یک سیما اظهار داشت: 710 میلیارد تومان کمک بلاعوض به مناطق سیل شده اختصاص داده شده است. وی ادامه داد: 580 میلیارد تومان این کمک های هزینه جاری و 130 میلیارد تومان آن در بخش عمرانی پرداخت می‌شود. همچنین یک هزار و 800 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای مناطق آسیب دیده از سیل اختصاص داده شده که مابه‌التفاوت سود این تسهیلات توسط سازمان برنامه و بودجه به بانک ها پرداخت می‌شود. وی در ادامه افزود: 5 میلیارد تومان به استان فارس اختصاص داده شده تا به کسانی که آسیب دیده‌اند و قصد برگشت به مناطق خود را دارند پرداخت شود و تا کنون نیمی از این مبلغ به خسارت دیدگان پرداخت شده است.
نوبخت با اشاره به خسارت سیل به خودروها بیان داشت: دولت خسارت خودروهایی که مشمول بیمه نمی شوند را پرداخت می‌کند و خودروهایی که بیمه هستند نیز بیمه خسارت آنها را پرداخت خواهد کرد.
نظرات
 
 
 
سپهر 1398/1/9
2 درصد كل خسارت نقدي و الباقي وام 24 درصد ميدن خسته نباشييييييييييييييد
  • رحيم 1398/1/10
    دروغ13 بود! تاسقف 10 ميليون بلاعوض و تا 30 ميليون وام بانكي يعني بايد هرچي ميگيري با سودش پس بدي خسارتي نميدن بيشتر هم اگر خسارت ديدي كه چيزي بهت نميدن
مصطفی 1398/1/10
این یعنی ملت نرین الکی بیمه نکنین وقتی یه اتفاقی بیفته به همه خسارت میدن. مثل آتیشسوزی پلاسکو، زلزله کرمانشاه و سیل شیراز. به جای این کارهای عوامفریبانه بیمه ها رومکلف کنید در طی یه هفته خسارت تمام و کمال به بیمه شده ها پرداخت کنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران