شماره گذاری موتورهای 250 سی سی مخصوص اورژانس اجرایی می شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار سید کمال هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا درباره عدم شماره گذاری موتورهای 250 سی سی اورژنس اظهار داشت: طبق قانون موتورهای 250 سی سی اورژانس نمی‌توانند پلاک شوند و در صورت تخلف قابل پیگیری نیستند. وی ادامه داد: بنده معتقد هستم که هر وسیله ای که به امداد و نجات مردم کمک می کند باید قانونمند شود و باید تدبیری برای پلاک گذاری آنها صورت گیرد.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، سردار هادیان فر در ادامه افزود: بنده هر کمکی که بتواند موضوع پلاک گذاری موتورهای 250 سی سی اورژانس را حل کند انجام می‌دهم. وی در ادامه درباره قانون عدم پلاک گذاری موتورهای 250 سی سی گفت: طبق مصوبه ای در 30 سال پیش، موتورهای 250 سی سی اجازه پلاک گذاری ندارند و متاسفانه در آن زمان استثناها را در نظر نگرفتند. حال باید این استثناها لحاظ شود و این موتورها چه در اختیار پلیس باشد یا اورژانس یا هر نهاد دیگر باید پلاک شوند و بنده نیز این موضوع را در اولویت های کاری خود قرار خواهم داد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران