ورود فورد رپتور به باشگاه 700 اسب بخاری ها

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
فورد رپتور به عنوان یک معیار سنجش در کلاس وانت های اسپرت قدرتمند شناخته می شود اما این موقعیت با رونمایی از وانت جدید رم Rebel TRX با موتور دوج هلکت تهدید می شود.
با اینکه فورد رپتور هنوز بهترین وانت اسپرت بازار است اما بسیاری از خریداران همچنان موتورهای V8 را به موتور 3.5 لیتری V6 این مدل ترجیح می دهند. اما گویا خبر های خوبی در راه است و برخی منایع از فورد اعلام کرده اند که مدلی قدرتمند از رپتور با قدرت بیشتر سال آینده رونمایی خواهد شد.
این مدل ویژه به احتمال زیاد از موتور 5.2 لیتری سوپر شارژر دار مشترک با فورد موستانگ GT500 برخوردار خواهد شد.
به این ترتیب می توان انتظار ورود فورد F-150 به باشگاه 700 اسب بخاری ها را داشت. به این ترتیب دیگر رم ربل TRX با قدرت 707 اسب بخاری خود خیلی خاص جلوه نمی کند.
بر اساس پیش بینی Car and Driver قیمت این مدل از فورد رپتور حدود 70 هزار دلار خواهد بود. به نظر می رسد که جنگ قدرت در دیترویت حسابی بالا گرفته و به بازار وانت ها نیز سرایت کرده است. با این حساب باید منتظر بود و دید که شورولت هم وارد این بازی خواهد شد یا اینکه فقط فورد و رم به رقابت با هم می پردازند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران