چگونه یک خودرو دیفرانسیل عقب را از گیر کردن در برف نجات دهیم؟ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
خودروهای دیفرانسیل عقب به طرز قابل توجهی، عملکرد بهتری از خودروهای دیفرانسیل جلو دارند. با این حال در شرایطی که آب و هوا بارانی یا برفی است، احتمال دارد که این خودروها در قسمتی از مسیر، گیر کنند. به همین دلیل استفاده از دیفرانسیل عقب، در بین خودروسازان رو به افول است و بیشتر آنها، ترجیح می دهند تا خودروهای خود را به صورت دیفرانسیل جلو تولید کنند.
در حال حاضر استفاده از دیفرانسیل عقب ، در بین خودروهای اسپرت و یا خودروهای لوکس رواج دارد که مزایای حرکتی بیشتری را نسبت به خودروهای عادی می طلبند. با این حال این خودروها نیز هنگام مواجهه با سطحی نرم و مرطوب، به دردسر می افتند. بسیاری از رانندگان، تمایلی ندارند که خودرو خود را در این وضعیت بیاندازند، اما گاهی دردسرهای ناخواسته گریبان گیر ما می شود. خوشبختانه، مدرسه رالی تیم اوینل یک ترفند مخصوص دارد که ممکن است مفید باشد و در شرایط اضطرار، شما را از بحران نجات دهد. در ادامه می توانید این ویدیو را مشاهده نمایید:

نظرات
 
 
 
وجدان ژاپن 1398/1/13
ترمز دستی رو کشید میشه توضیح بدین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران