غرش اگزوز فراری اف 12 بیشتر است یا اسپیکرهای 85 هزار دلاری؟ + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
حجم و کیفیت صدا یک مساله شخصی است و هر فرد بسته به حالتی که صداها را می شنود، درک متفاوتی از کیفیت دارد. بر خلاف آن، تشخیص بلندی صدا در افراد مختلف یکسان بوده و به راحتی می توان آن را اندازه گرفت.
فراری اف 12 یکی از پر سر و صداترین مدل های فراری است که به واسطه پیشرانه 12 سیلندر خود، که بخش اعظمی از سوخت را به صدا تبدیل کرده و به سمت اگزوز می فرستد، معروف است. البته مالکان این صدای بلند و خاص را رایگان دریافت نکرده و هزینه لازم برای در اختیار گرفتن برند فراری را تقبل خواهند کرد.
در سمت دیگر این رقابت، اسپیکرهای گران قیمت Bang & Olufsen قرار دارند و علاوه بر میزان صدای بلندی که ایجاد می کنند، از نظر اکثر افراد کیفیت صدای بسیار خوبی نیز دارند. در ادامه می بینیم که کدام یک از این دو رقیب، صدای بلندتری را تولید می کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران