ایران خودرو درباره عملکرد امدادی در تعطیلات نوروزی ٩٨

در تعطیلات نوروزی سال جاری در بسیاری از شهرها و جاده‌های کشور شاهد شرایط ناپایدار جوی و سیلاب‌های شدید بهاری بودیم و همچنین در نقاط مرتفع و کوهستانی نیز مسافران نوروزی یک زمستان کامل و پر برف را تجربه کردند.
امداد خودرو ایران مفتخر است که در تمامی این اقلیم‌ها در کنار مسافران نوروزی بوده و آمادگی کامل برای هرگونه امدادرسانی را در شرایط مختلف داشته‌اند. شرکت ایساکو نیز در این ایام با ارائه خدمات در نمایندگی‌های مجاز و پشتیبانی تیم امداد خودرو سعی در ایجاد اطمینان خاطر برای مسافران نوروزی داشته و بر عرضه خدمات مطمئن و استفاده از قطعات اصلی تاکید کرده‌اند.
برای امدادرسانی هرچه بهتر و نظارت بر عملکرد تیم‌های امدادی به خصوص در مناطق سیل‌زده، مدیران مسئول دوشرکت ایساکو و امداد خودرو در اغلب نقاط پر مسافر کشور بود حضور داشتند. این کمپین نوروزی و بسیج همه جانبه امداد خودرو و ایساکو تنها گام اول در سالی است که قرار است طبق برنامه ریزی انجام شده شاهد بهبود بسیاری در وضعیت خدمات پس از فروش ایران خودرو و گرامی داشت کرامت مشتریان باشیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران