رنو تالیسمان با تغییرت ظاهری در راه است؛ فیس لیفت لوکس ترین محصول رنو

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
بعد از 4 سال معرفی و فعالیت رنو تالیسمان در بازارهای جهانی و موفقیت های چشمگیری که این خودرو برای شرکت سازنده خود به همراه داشته است، حالا نوبت به شرکت سازنده رسیده تا کمی هوای آن را داشته باشد و به همین منظور برای ایجاد تغییراتی در اتومبیل و همچنین تقویت فروش آن در بازارهای جهانی، در حال آماده کردن یک نسخه جدید از این خودرو با چهره تازه است که اخیرا انتشار تصاویر جاسوسی آن هنگام تست جاده ای مهر تاییدی بر گفته‌های ما خواهد زد.
با دیدن تصاویر منتشر شده از نسخه جدید رنو تالیسمان، می توان تغییرات محدودی را حداقل در قسمت جلو اتومبیل شاهد بود و عمده تغییرات آن به طور کلی شامل جلوپنجره جدید برجسته و همچنین اصلاح طراحی چراغ های پیشانی می شود و دیگر قسمت های اتومبیل شاید تغییرات جزیی دریافت کرده باشند که در زیر پوشش استتار پنهان شده است، بویژه خط معروف L شکل زیر چراغ های اصلی روشنایی که در نسخه بروز رنو تالیسمن همچنان حفظ شده است.

رنو تالیسمان با تغییرت ظاهری در راه است

رنو تالیسمان با تغییرت ظاهری در راه است


باتوجه به اینکه تصاویر منتشر شده جاسوسی هستند، نمی توان انتظار زیادی از انتشار اطلاعات و جزییات فنی اتومبیل داشته باشیم و تنها آشنایی محدودی با ظاهر جدید رنو تالیسمان پیدا کرده ایم، هرچند به نظر نمی رسد که رنو تصمیمی برای ایجاد تغییر در بخش فنی این برند داشته باشد، زیرا همین یک سال قبل بود که بخش مهندسی رنو یک موتور جدید 225 اسب بخاری توربوشارژر 1.8 لیتری برای رنو تالیسمان ارائه کرد و بدین ترتیب نباید امید زیادی به تغییرات بخش فنی رنو تالیسمن جدید داشته باشیم.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران