کمک های آمیکو با پیکاپ آسنا به لرستان ارسال شدند + تصاویر

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
مدیر روابط عمومی گروه صنعتی آمیکو، خانم فلاحتی، امروز از ارسال کمک های این گروه برای سیل زدگان استان لرستان خبر داد. وی در ادامه سخنانش افزود: به واسطه صعب العبور بودن بسیاری از مناطق سیل زده، این کمک ها با پیکاپ آمیکو آسنا به این مناطق ارسال خواهند شد.
این خودروها از طریق هماهنگی صورت گرفته با رئیس هلال احمر استان تهران، اقدام به بارگیری کمک های هلال احمر به سمت استان لرستان کرده اند. تعداد این خودروها، پنج دستگاه بوده که دو دستگاه آن از سایت تولیدی اصلی واقع در جلفا و سایر از نمایندگی تهران تامین شده اند. این پنج دستگاه پیکاپ آسنا از ظهر امروز به سمت استان لرستان حرکت کرده اند. امید است با تکیه بر توانایی های خارج جاده ای پیکاپ آمیکو آسنا ، این خودروها سهم پر رنگی در امداد رسانی به سیل زدگان داشته باشند.
فلاحتی در ادامه سخنانش اضافه کرد: گروه صنعتی آمیکو برنامه دارد تا کامیونت های خود را نیز برای بارگیری بسته های امدادی از هلال احمر و جمعیت امام علی آماده سازی نماید تا هرچه زودتر کمک ها به مناطق آسیب زده برسند. در ادامه می توانید تصاویر مربوط به این رویداد را مشاهده نمایید.
نظرات
 
 
 
محمد 1398/1/16
خداکنه، نیتشون خالص باشه
وجدان ژاپن 1398/1/17
تبلیغ با بدبختی مردم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران