قسمت سیزدهم از فصل سوم گرندتور منتشر شد + لینک دانلود

در نخستین روزهای کاری سال جدید، شاهد ارایه قسمت سیزدهم از فصل سوم گرندتور هستیم که در قالب یک ویژه برنامه تدارک دیده شده و پس از آن، باید تا مدت زمان نامعلومی را برای عرضه فصل چهارم صبر کنیم.
در این ویژه برنامه، تیم گرندتور به مغولستان سفر کرده است. سه مجری برنامه در میان یک صحرای خالی از سکنه قرار دارند و منتظرند تا چالش این قسمت به آنان اطلاع داده شود. در ادامه شاهد خواهیم بود که جعبه هایی، حاوی قسمت های مختلف خودرو برای آنان انداخته می شود تا با سرهم کردن آن، خودرو ساخته و از این بیابان به سمت نزدیک ترین شهر که صدها مایل از آنها فاصله دارد، بروند. به مجریان گرندتور به اندازه یک هفته آب و غذای کافی، به همراه قطب نما و نقشه داده شده است.
ریچارد هموند، جیمز می و جرمی کلارکسون پس از دو روز کار می توانند خودرو خود را بسازند و به سمت نقطه هدف حرکت کنند. اگر مایل به دیدن ماجراجویی های این سه تن در آخرین قسمت از سری سوم گرند تور هستید، می توانید برای دانلود این قسمت از کانال تلگرام خودروبانک استفاده کنید.
برای دانلود فصل سوم گرند تور به کانال تلگرام خودرو بانک مراجعه کنید:
دانلود قسمت سیزدهم فصل سوم گرند تور
نظرات
 
 
 
هخامنش سعیدی 1398/1/18
تخت گاز دگه ب پایان رسید؟!

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران