کاهش تعداد جان باختگان تصادفات رانندگی در نوروز امسال

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
بنا به گفته رئیس پلیس راهور ناجا، جان باختگان تصادفات رانندگی در نوروز امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش چشم گیری داشته اند.
به نقل از ایسنا، سردار سید کمال هادیان‌فر در خصوص این کاهش مرگ و میر در تعطیلات نوروزی یعنی در حدفاصل 25 اسفندماه تا 16 فرودین ماه توضیح داد که در کنار شرایط جوی خاص کشور در تعطیلات، در طرح نوروزی امسال تفاوت‌های محسوسی چه به لحاظ جوی و چه به لحاظ رفتارهای ترافیکی و همچنین از منظر هدایت و مدیریت ترافیکی را شاهد بودیم که همگی در کاهش کشته‌های تصادفات رانندگی مؤثر بوده اند.
وی ضمن تشکر از همکاران خود در پلیس راهور، سازمان‌های امدادی و خدماتی و اطلاع رسانی در سراسر کشور از همکاری مردم نیز قدردانی کرده و توضیح داد که در طی روزهای پیش رو آمار های دقیق تری از تصادفات، تعداد متوفیان و مجروحان و مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و همچنین برنامه‌های تدوین شده برای اجرا در سال جاری در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت تا به اطلاع عموم مردم برسد.
نظرات
 
 
 
hadiblackeh 1398/1/19
با سلام
خداروشکر اما...
اما یکی از دلایل اصلی کاهش امار تصادفات کاهش سفرهای نوروزی بوده که بیشتر به خاطر شرایط جوی پیش اومد
امیدوارم مردم فرهنگ درست رانندگی و مسئولین فرهنگ استانداردهای سلامت و ایمنی خودرو و جاده رو رعایت کنند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران