فروش بهاری مدیران خودرو در مدل 97 + جدول

شرکت مدیران خودرو به مناسبت آغاز سال جدید و در شرایط فروش ویژه 98، امکان سفارش و خرید محصولات "ام وی ام" را به صورت "نقد" و "اقساط" فراهم کرده است و در این بین می توان به فروش محصولاتی همچون "ام وی ام 315 اسپرت"، "ام وی ام X22 در مدل های دستی و اتوماتیک" و همچنین فروش خودروی "ام وی ام X33S اسپرت" اشاره داشت که جزییات فروش هرکدام در جداول زیرآمده است، هرچند باید توجه داشت که تمامی محصولات عرضه شده در این شرایط فروش مدل 97 هستند.
در شرایط فروش نقدی و اقساطی، موعد تحویل 30 روزه برای تمامی محصولات در نظر گرفته شده است و مشتریان می توانند با انتخاب شرایط فروش اقساطی و پرداخت مبلغ تعیین شده به عنوان پیش پرداخت، مابقی هزینه اتومبیل را در قالب اقساط 12 ماهه، 24 ماهه، 36 ماهه و 48 ماهه پرداخت کنند که می توانید باتوجه به جداول زیر از جزییات بیشتر آن باخبر شوید.

شرایط فروش نقدی محصولات مدیران خودرو

شرایط فروش نقدی محصولات مدیران خودروشرایط فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو

شرایط فروش اقساطی محصولات مدیران خودرو

نظرات
 
 
 
محمد 1398/1/21
فکر کن کسی پولش رو بده این آشغال ها رو بخره خخخخ تو نمایندگیاشون پشه هم پر نمیزنه ، مونتاژ کار طماع
ح ح 1398/1/21
فقط باید گریست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران