آغاز شماره‌گذاری و تحویل خودروهای بیسو در ایران

شاسی بلند BISU مجوزهای لازم برای شماره گذاری را دریافت کرد و به این ترتیب سیف خودرو رسماً محصولات خود را منطبق بر استانداردهاي جديد خودرو وارد بازار خواهد كرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سیف خودرو، پس از انطباق محصولات با استانداردهاي ٨٥ گانه سازمان استاندارد ايران و انطباق با ضوابط انتظامي، روند شماره گذاری خودروهای شاسی بلند بیسو آغاز شده است. توليد و تحویل محدود این خودروها براساس قراردادهای منعقد شده با مشتریان، از چندي پيش آغاز و در تابستان امسال به صورت انبوه به مشتریان تحویل می گردد.

Bisu T3

Bisu T3

لازم به ذکر است که شرکت سیف خودرو در سال ۱۳۸۳ به عنوان نماینده انحصاری سوبارو ژاپن در ایران فعالیت خود را آغاز کرده و در اواخر سال ۱۳۹۵ با پیروی از سیاست های نظام جمهوری اسلامی و حمایت از تولید و اشتغال، احیای یکی از واحدهای تولید خودرو را در دستور کار خود قرار داد و اقدام به خریداری سهام گروه خودروسازي مرتب کرد. همچنین در راستای کمک به تولید و اشتغال زایی ضمن راه اندازی خط تولید خودروهای بیسو توانست مجوز پیش فروش محصولات خود را در آذر ماه سال گذشته از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند.
نظرات
 
 
 
tiam 1398/1/21
با سلام
حکایت عجیبی داریم> این دوستان چینی میان یه برند تاسیس میکنن بعدش اولین کشورم برای عرضه بهش که جلو دست باشه ایران هست که مردمش هرچی بشه یه پای خریدن> حالا این دوستان چینی میان هم تست ماشیناشون انجام میدن هم فروش خوبی میکنن> خلاصه سر از تخم که در آوردن کمی سرمایه دار که شدن میرن برای بازار جهانی و حتی شراکت با آمریکا > حال و روز ما هم که مشخصه تحریم نمیزاره این طفلیا با طرف ایرانی همکاریشون ادامه پیدا کنه > حالا چی میشه شرکت مجبور بوده ثبت نامی هاشو به تعویق بندازه یا اینکه اعلام کنه نمیتونه ماشین بده> byd کارمانیان و mg صنعت خودرو آذربایجان و برلیانس پارس خودرو و هاوال بهمن شاید برخی از این شرکتها باشن > کل داستان این شد که دوستان چینی خوشحال از اینکه در سطح جهان عرض اندام میکنن و یادشون میره که تنها نقطه پیشرفتشون مدیون ما ایرانیای بودن که با این اوعضا نا بسامان هنوز تو صف خرید خودرو های بی نام و نشون که شاید حتی کمتر 10 سال هست که تاسیس شدن...ایرانی همیشه باید نقش پله واسه اونا باشه که با نامردی لهش کنن از روش رد بشن و نام وآوازه واسه خودشون بپا کنن دوستان چینی عرض کردم...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران