در فصل چهارم گرند تور منتظر چه چیزهایی باید باشیم؟

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
قرارداد آمازون و سه مجری معروف، جرمی کلارکسون ، جیمز می و ریچارد هموند برای ساخت سه فصل از مجموعه گرندتور به اتمام رسیده است و فصل سوم آن از ژانویه 2019 در حال پخش است. با این حال طرفداران منتظرند تا فصل چهارم گرند تور آنها را مجددا سر ذوق آورد. بر اساس اطلاعات درز کرده از مجموعه آمازون، فصل چهارم گرندتور با تغییرات عمده ای در سبک برنامه همراه خواهد بود. تولید فصل چهارم گرند تور در دسامبر 2018 توسط آمازون به طور رسمی تایید شد. با این حال، تاریخ دقیقی برای انتشار این مجموعه عنوان نشده و ادعا می شود که تغییرات عمده این فصل، دلیل نامشخص بودن تاریخ انتشار فصل چهارم هستند.
طبق اطلاعات بدست آمده، در فصل چهارم گرند تور شاهد ارایه برنامه در قالب سفرهای جاده ای متفاوت خواهیم بود که مشخص شده برای بینندگان جذابیت بیشتری دارد. بسیاری از بینندگان گرندتور علاقه دارند که گفتگو و لحظات شاد سه مجری و بررسی خودروها را ببینند و تعداد کمتری از آنها علاقمند به مشاهده موارد فرهنگی هستند. به نظر می رسد حاصل کار چیزی شبیه به ویژه برنامه های Special Gear Top Gear باشد که توسط این سه مجری در مجموعه تخت گاز تهیه شده بود. علاوه بر آن، بازدیدهای فوق العاده زیاد از سری گرندتور ، آمازون را تشویق کرده است که این سری را برای فصول بیشتری تمدید کند. از سوی دیگر، جرمی کلارکسون در اظهار نظری عنوان کرده است که کمپانی مارول نیز از این پس از بودجه گرند تور حمایت خواهد کرد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران