مدل جدید کراس اوور های هیوندای در راه است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
هیوندای کونا با طول کلی 4165 میلی متر وهمچنین عرض 1800 نیوتن متر کوچک ترین خودروی شاسی بلند ساخته شده توسط هیوندای نخواهد بود، زیرا این خودروساز کره ای تصمیم دارد کمتر از 1 هفته دیگر یک برند کاملا جدید در قالب یک خودروی کراس اوور سایز کوچک معرفی کند تا هیوندای گزینه های بیشتر برای مشتریان شهری خود و یک بازیگر جدید و قدرتمند در بازارهای اروپایی داشته باشد.
باتوجه به تصاویر پیش نمایش که از سوی کمپانی خودروسازی هیوندای منتشر شده است، "ونیو" یا به انگلیسی Venue نام انتخابی از سوی هیوندای برای معرفی جدیدترین برند خود در کلاس خودروهای کراس اوور سایز کوچک خواهد بود که در تاریخ 17 آوریل 2019، یعنی کمتر از 1 هفته دیگر به طور رسمی از سوی شرکت خودروسازی هیوندای معرفی می شود.

هیوندای Venue

هیوندای Venue


در تصاویر پیش نمایش می توانیم شاهد یک بدنه جذاب و عضلانی با رینگ و لاستیک های بسیار بزرگ باشیم، اما همیشه تصاویر پیش نمایش بویژه عکس های گرافیکی منتشر شده از سوی خودروسازان که طراحی اولیه محصولات خود را نشان می دهند، با واقعیت تفاوت های زیادی داشته و تنها یک ذهنیت اولیه در مخاطبان خود ایجاد می کند تا با کلیات طراحی آن آشنا شوند و سپس با معرفی رسمی، خواهیم دید که بدنه اتومبیل آب رفته و همچنین رینگ و لاستیک های اتومبیل اندازه معقول تری به خود می گیرند که بدون شک این موضوع برای برند کاملا جدید هیوندای، یعنی "هیوندای ونیو" هم صادق خواهد بود.
همانطور که انتظار می رفت، در حال حاضر هیچگونه اطلاعات فنی از این خودروی جدید هیوندای منتشر نشده است، اما هیوندای تاکید می کند که خودروی کراس اوور سایز کوچک آن مخصوص طراحی شده تا یکی از محصولات منحصربه فرد، کاملا جدید، کراس اووری کوچک شهری و همچنین یک خودروی کاملا مقرون به صرفه برای مشتریان خود باشد، هرچند باتوجه به اقدامات اخیر هیوندای برای طراحی و ساخت محصولات نسل جدید خود، انتظار می رود که خودروی کراس اوور هیوندای ونیو سیستم های محرک متنوعی از جمله بنزینی توربوشارژر، پلاگین هیبریدی و یا حتی تمام الکتریکی دریافت کند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران