نخستین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال جدید اعلام شد + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو برای روز دوشنبه 26 فروردین ماه 98، برای اولین بار طرح جدید فروش فوری 2 محصول خود را در سال جدید اعلام کرده و مشتریان می‌توانند از ساعت 10 صبح روز دوشنبه سفارشات خود را در سایت ایران خودرو ثبت کنند.
در این طرح فروش که به منظور تامین نیاز مشتریان واقعی و همچنین تنظیم قیمت بازار محصولات ایران خودرو اجرا شده است، امکان خرید 2 محصول ایران خودرو از جمله خودروی "پژو 405 بنزینی" و خودروی "پژو 206 تیپ 5 هاچ بک" وجود خواهد داشت که برای هردوی آنان موعد تحویل 30 روزه تعیین شده است که در ادامه می توانید باتوجه به جدول قرار گرفته به نقل از ایران جیب، از جزییات فروش این طرح باخبر شوید.

جزییات نخستین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال جدید

جزییات نخستین شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو در سال جدید

نظرات
 
 
 
حمید 1398/1/24
این طرح فروش تنظیم بازاره یا طرح تنظیم در ماتحت مردم
وحید 1398/1/25
درست یک روز بعد از افزایش قیمت در بازار، فروش خودرو ساز 5% زیر قیمت بازار شروع شد دوباره!!!
این مجوز ننگین 5% زیر قیمت بازار رو کیا صادر کردن؟ با هیچ عثل سلیمی جور در نمیاد!
به خودروساز چه ربطی داره قیمت بازار چنده؟ قیمت خودرو ساز فوقش باید باشه 10% بالای قیمت تمام شده، خودرو رو به بازار تزریق کنه، بازار این دفعه میاد 5% زیر قیمت خودروساز!
مسخره بازی شده مملکت
Genius 1398/1/25
مردم!دیگه واقعا مسخرش رو دراوردن!405 فسیل آشغال از رده خارج 680/000/000 ریال؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟باید پاشیم بریم اون ویرانخودروی لعنتی رو به آتش بکشیم از شرش راحت بشیم
مهدی 1398/1/25
اره دیگه دارن 405 سی و پنج سال پیش پژو رو روی 67میلیون تومن تنظیم میکنن
تنظیمشون حرف نداره
Moein 1398/1/26
خودرو های داخلی با این قیمت دلار باید 20 درصد دیگه هم گرون بشه . هر جا که دلار متوقف بشه قیمت خودرو هم متوقف می شه .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران