دور دوم فروش فوری محصولات ایران خودرو برای روز سه شنبه اعلام شد + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو برای روز سه شنبه 27 فروردین ماه 98، طرح جدید فروش فوری 2 محصول خود را در سال جدید اعلام کرده و مشتریان می‌توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه سفارشات خود را در سایت ایران خودرو ثبت کنند.
در این طرح فروش که به منظور تامین نیاز مشتریان واقعی و همچنین تنظیم قیمت بازار محصولات ایران خودرو اجرا شده است، امکان خرید 2 محصول ایران خودرو از جمله خودروی "پژو پارس سال" و خودروی "پژو 206 صندوق دار V8 " وجود خواهد داشت که برای هردوی آنان موعد تحویل 30 روزه تعیین شده است که در ادامه می توانید باتوجه به جدول قرار گرفته از جزییات فروش این طرح باخبر شوید.

دور دوم فروش فوری محصولات ایران خودرو

دور دوم فروش فوری محصولات ایران خودرو

نظرات
 
 
 
محمد 1398/1/26
تنظیم بازار یا جیبتون ؟؟؟؟ الان قیمت قطعی اینها چنده ؟؟؟
vqh 1398/1/26
??????tahvil 1 maahe
محمد رضا 1398/1/28
هم قبل عید هم بعد از عید چند بار خواستم ثبت نام تا لااقل برای من مصرف کننده یکم قیمت بهتر تموم بشه، بی شرفا نمیذارن به ۳۰ ثانیه برسه تا ساعت ۱۰ سایت باز میشه ۳۰ ثانیه نگذشته میزنه تکمیل ظرفیت شد، خدا ازشون نگذره که هیچی برای مردم نذاشتن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران