نگاهی به کیا پیکانتو، X-Line، وقتی کوچولوی کره ای هوس شاسی بلند بودن می کند!

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
کیا مدل X-Line پیکانتو را معرفی کرده است که ظاهر آن شبیه به یک خودروی شاسی بلند است. کیا اخیرا شروع به تولید مدل های مختلف از پیکانتو کرده است و چندی پیش نیز مدل GT-Line این خودرو را با ظاهر اسپرت معرفی کرده بود. مدل X-Line نیز همانند مدل GT-Line با دو نوع جعبه دنده ی 4 سرعته اتوماتیک و 5 دنده دستی قابل خرید است.
کیا پیکانتو در حال حاضر در تیپ های S، GT-Line، GT و X-Line به فروش می رسد. برای این مدل ها دو نوع موتور قابل انتخاب است ولی برای مدل GT تنها می توان موتور 1 لیتری توربو را سفارش داد.

کیا پیکانتو، X-Line

کیا پیکانتو، X-Line

مدل X-Line دارای گلگلیرهای مشکی پف کرده و برخی تزیینات خارجی در بخش های جلو پنجره و سپر است تا ارتفاع آن بالاتر به نظر برسد. البته ارتفاع این خودرو واقعا نیز افزایش پیدا کرده است.

کیا پیکانتو، X-Line

کیا پیکانتو، X-Line

موتور 1 لیتری توربو در این خودرو از سری T-GDI بوده و می تواند 100 اسب بخار قدرت و 172 نیوتون متر گشتاور تولید کند. شتاب صفر تا صد کیلومتر پیکانتو X-Line حدود 10 ثانیه و مصرف سوخت ترکیبی آن نیز تنها 4.5 لیتر در هر 100 کیلومتر است.
حجم صندوق عقب این خودرو 255 لیتر است که با تا کردن صندلی ها عقب می توان آن را تا 1010 لیتر افزایش داد.
این طور که معلوم است کیا قصد دارد تا با معرفی نسخه های مختلف و گوناگون از پیکانتو مشتریان بیشتری را جذب این مدل کند.
برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران