بی ام و M5 با قدرت 700 اسب بخار + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
بی ام و M5 یکی از سریع ترین خودروهای بازار است و می تواند با خودروهای سوپر اسپرت نیز رقابت کند. اما نسخه های تیونینگ شده ی این خودرو واقعا عملکردی در حد سوپر اسپرت ها را به نمایش می گذارند. اخیرا یک نمونه ی تیونینگ شده از M5 در پیست پالم بیچ توانسته رکورد 400 متر را در 10.24 ثانیه ثبت کند.
بی ام و M5 کامپتیشن در از یک موتور 4.4 لیتری V8 تویین توربو استفاده می کند که توانایی تولید 616 اسب بخار قدرت را دارد و می تواند این سدان را در 3.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برساند. این مدل زمان 400 متر را در 11 ثانیه ثبت می کند. اما تا به حال هیچ M5 نتوانسته بود زمانی در حدود 10 ثانیه را ثبت کند. این M5 تیونینگ شده با ارتقای انجام شده در سیستم مکش هوا می تواند 700 اسب بخار قدرت تولید کند و در زمان 10.24 ثانیه مسافت 400 متر را ثبت کرده است. شتاب 0 تا 200 کیلومتر این مدل هم 10.8 ثانیه گزارش شده است.
ویدیوی زمان گیری این مدل را از دست ندهید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران