اگر خودروی شما در محل پارک شده نباشد تکلیف چیست؟

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
اگر شما خودروی خود را در محلی پارک کرده باشید و بعد از مراجعه اثری از خودرو خود ندیده باشید احتمالا دچار سردرگمی شده و نمی دانید چه اقداماتی را باید انجام دهید.
به نقل از ایلنا، در چنین شرایطی نخستین اقدام تماس با سامانه 110 پلیس و گزارش اتفاق رخ داده شده است. به گفته سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب، راننده خودرو در این حالت در صورتی که پیامکی مبنی بر اطلاع رسانی در خصوص حمل خودرو به پارکینگ دریافت نکرده باشد باید ضمن تماس با سامانه 110، پاسخگوی سامانه را از محل پارک خودرو خود مطلع نموده و درخواست راهنمایی کند. در چنین شرایطی اگر خودرو به دلیل تخلف در محل توقف توسط جرثقیل پلیس راهور به پارکینگ منتقل شده بود، راننده مطلع شده و در غیر این صورت راننده راهنمایی می شود تا موضوع را از کلانتری مربوطه پیگیری کند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب نیز در این رابطه به تمامی شهروندان توصیه کرده است که در صورت تغییر آدرس و یا شماره تلفن همراهشان، این مسئله را در اسرع وقت به دفاتر پلیس+10 اطلاع دهند.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران