دو تخلف همزمان باعث توقیف وسیله نقلیه خواهد شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سرهنگ عدنان جلال معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فاتب درباره توقیف وسیله نقلیه متخلف اظهار داشت: در صورتی که رانندگان اقدام به انجام حرکات نمایشی، عبور از چراغ قرمز، تجاوز به چپ، حرکات مارپیچ، سبقت غیرمجاز و سرعت غیرمجاز کند، وسیله نقلیه فرد خاطی به مدت 72 ساعت توقیف و به پارکینگ انتقال داده می شود.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، سرهنگ عدنان جلال معاون عملیات ترافیک پلیس راهور فاتب ادامه داد: طبق قانون رسیدگی به تخلفات اگر راننده‌ای دو تخلف همزمان انجام دهد، وسیله نقلیه وی به مدت 72 ساعت توقیف می‌شود. وی در پایان تصریح کرد: از هموطنان می‌خواهیم با رعایت قوانین و مقررات رانندگی از انجام هر گونه حرکات مخاطره آمیز که باعث بروز حوادث ناگوار می شود، خودداری کنند.

نظرات
 
 
 
danial 1398/2/2
چرا اونیکه تو بزرگراه با 60 تا تو لاین سرعت میره اون نباید جریمه بشه واقعا چرا
سعید 1398/2/2
شما آشنا داشته باش هر کاری دوس داشتی بکن کی به کیه
ماشین دوست 1398/2/2
اگر بنا بر اجرای چنین قوانینی باشد (البته اگر اصولا مجری قانون وجود داشته باشد) حداقل نیمی از خودروهای سواری کشور باید توقیف شوند (سرعت غیر مجاز - انحراف از خطوط جاده بدون رعایت هیچگونه احتیاط یا استفاده از چراغ راهنما - عدم رعایت فاصله ایمنی و غیره)

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران