اصلاحیه - لیست قيمت محصولات ایران خودرو ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺗﺨﻔﯿﻔﺎت وﯾﮋه ﺑﺮای ﺗﻌﻬﺪات بهمن و اسفند 97

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
لیست قیمت محصولات ایران خودرو ویژه تسویه حساب مشتریان با موعد تحویل بهمن و اسفندماه 97 توسط این شرکت منتشر شد. در لیست مذکور قيمت محصولات ایران خودرو ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺗﺨﻔﯿﻔﺎت وﯾﮋه ﺑﺮای ﺗﻌﻬﺪات بهمن و اسفند 97 بر اساس فرمول 5 درصد زیر نرخ بازار آزاد قرار گرفته است.
مشتریانی که در سال 97 خودرو با موعد تحویل بهمن و اسفندماه 97 پیش خرید نموده‌اند میتوانند محصول مورد نظر خود را با اعمال تخفیف و بر اساس فرمول 5 درصد زیر نرخ بازار آزاد دریافت کنند.
بسیاری معتقد اند که استفاده از فرمول 5 درصد زیر قیمت حاشیه بازار تقاضای کاذب موجود در بازار خودرو را از بین برده و خودروها را به دست خریداران واقعی می رساند و التهابات بازار خودرو را از بین ببرد. بر این اساس خودروسازان مجاز هستند قیمت محصولات خود را چه در فروش فوری و چه در پیش ‌فروش، تا پنج درصد زیر نرخ بازار تعیین کنند، تا به واسطه آن، دلالی و واسطه‌گری به نوعی حذف و نمودار قیمت‌ها نیز به ‌تدریج نزولی شود.
البته عده ای از کارشناسان معتقد اند که استفاده از این فرمول تنها در صورتی سبب می شود که دست دلال‌ها از بازار خودرو کوتاه، نمودار قیمت در دراز مدت نزولی شود و ضرر چند هزار میلیاردی‌ خودروسازان جبران شود که افزایش تولید و عرضه نیز به صورت موازی توسط خودروسازان صورت پذیرد.
لیست قيمت ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺗﺨﻔﯿﻔﺎت وﯾﮋه ﺑﺮاي ﺗﻌﻬﺪات بهمن 97

لیست قيمت ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺗﺨﻔﯿﻔﺎت وﯾﮋه ﺑﺮاي ﺗﻌﻬﺪات بهمن 97


لیست قيمت ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺗﺨﻔﯿﻔﺎت وﯾﮋه ﺑﺮاي ﺗﻌﻬﺪات اسفند 97

لیست قيمت ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺗﺨﻔﯿﻔﺎت وﯾﮋه ﺑﺮاي ﺗﻌﻬﺪات اسفند 97

نظرات
 
 
 
ایرانی 1398/2/2
با این قیمت ها ایران خودرو رسما اعلام کرده کسی حق دلالی نداره چون خودم از همه بهتر دلالی میکنم. حالا اون وسط چند تا مصرف کننده هم هستن که اهمیتی ندارن.
میلاد 1398/2/2
خیلی جالبه، این طرح های فروش مگه برای کاهش و کنترل بازار نیست؟؟؟؟!!!!! خب الان این فرغون سازا که دارن با رشد بازار قیمتشون رشد میکنه (حالا ۵ ٪ کمتر).
اگه نتونستید بازار رو کنترل کنید دیگه چرا طرح فروش میذارید هر سری هم با قیمت بیشتر از دفعه ی قبل.
خیلی دزدای پست و رذلی هستید.
محمد رضا 1398/2/2
یعنی برای ما که مهر ثبت نام کردیم هم این قیمتا صدق می کنه مگه پیش فروش بر اساس قیمت مصوب کارخانه نیست ؟؟؟یعنی فقط برای چند ثانیه دیر تر خرید کردن از ایران خودرو و پر شدن ظرفیت بهمن باید نزدیک 8 میلیون یه ماشینو گرونتر بخرم؟؟والا اگه این طوری باشه خود ظلمه عین نامردیه آخه کجای دنیا چند صدم ثانیه تو قیمت خودرو تاثیر داره
 • هادی 1398/2/4
  سلام
  با دو ثانیه تاخیر نسبت به دیماه باید حدود 100 میلیون بیشتر برای هایما بدیم
Reza 1398/2/2
اخه ایران خودروی بی انصاف گناه ما بدبختا چیه ک با هزار امید اومدیم پولمونو دادیم دستت ک بعد یک سال ماشین سوار شیم؟
انصافه تو دی طرف ۲۰۶ بگیره ۴۰ تومن تو اسفند بگیره ۷۲ تومن؟!!!
حتما ۹۸ هم که باید رو ۲۰۰ ملیون باهامون حساب کنی
اقا پاشید اعتراض کنیم ب این بی قانونی و هرکی هرکی
اصا حاشیه بازار از کجا اومد اونموقع ک ما ثبت نام کردیم
فقط حاشیه بازار موقع ثبت نام قبوله ن این قیمتا
 • احمد 1398/4/30
  خودرو سازان به تعهدات خود عمل نمی کنند مثلا بند 11 قرداد ایران خودرو قیمت گذاری بر اساس شورای رقابت ولی برای سود بیشتر آمدند بر اساس حاشیه بازار قیمت گذاری می کنند و کسی هم نیست جلو آنها را بگیرد لطفا به سامانه135 تعزیرات حکومتی و بازرسی کل کشور و شورای رقابت شکایت کنید همه تا نیجه بگیریم
محسن 1398/2/2
واقعا خدا قوت . فعلا مردن رو بچاپید تا ببینیم چی میشه .
ابوالفضل 1398/2/4
عجب مملکتی داریم> خرداد پارسال 207 دنده ای ثبت نام کردم نزدیک 30 تومن پول دادم .نقدش 45 بود حالا بعد از یکسال که پولمون خوابیده و ارزشش یک سوم شده باید نزدیک 60 تومن دیگه بدیم پس اگه اینجوریه ارزشه پول مارو هم بروز حساب کنید.
چنگیز 1398/2/16
حالا یعنی دیگه دبه در کار نیست یا بازم فیلم بازی می کنن
محمود 1398/4/11
خبری از تحویل اردیبهشت نیست !!!
 • میلاد 1398/8/17
  مرد مومن من اچ سی کراس تحویل اسفند ۹۷ هستم هنوز هیچ خبری نیست حالا شما اردیبهشت رو گرفتی؟خخخ
  هی میگه بیا عوض کن منم میگم نووووچ
  ۲۷ درصد سود مشارکت و تاخیرم رو میگیرم تا ماشینمو بهم بدی.وظیفه داری همونو بدی
  من چیز دیگه نمیخوام
  به نظرم همه باید جلوی سود بیشتر این آشغال هارو بگیرن و ماشین هاشون رو تبدیل نکنن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران