طرح فروش فوری ایران خودرو ویژه چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه + جدول

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
با آغاز سال جدید طرح های تنظیم بازار و فروش فوری ایران خودرو مجددا آغاز شده اند و در مرحله دیگری از این طرح، که از روز چهارشنبه مورخ چهارم اردیبهشت ماه 1398 آغاز می گردد، خودروهای پژو 405 با قیمت قطعی و موعد تحویل فوری به متقاضیان عرضه می گردند. این شرایط فروش از ساعت ده صبح روز چهارشنبه در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار خواهد گرفت. قیمت فروش خودروهای پژو 405 GLX و پژو 405 SLX بر اساس نرخ حاشیه بازار تعیین شده است و این شرایط فروش تا زمان تکمیل ظرفیت، فعال خواهند بود.

طرح فروش فوری ایران <a href='https://www.khodrobank.com/cars'>خودرو</a> ویژه چهارم اردیبهشت ماه

طرح فروش فوری ایران خودرو ویژه چهارم اردیبهشت ماه

نظرات
 
 
 
محمد 1398/2/3
مردم واقعا تحمل كنيد و نخريد تا روي خودرو سازها كم بشه فقط ما با همبستگس مي تونيم روي اونها رو كم كنيم دولت شريك اونها است پس به دولت دل نبنديد لطفا
بابک 1398/2/3
اگه کسی خودرو لازم داره با همین قیمت زود بخره البته بتونه ثبت نام بکنه چون بعد از دو ماه به این قیمت نخواهند فروخت روزبه روز شرکت های خودروسازی گرونتر می فروشند.
امیر 1398/2/3
کسی که ثبت نام کنه واقعا به خودش خیانت کرده وبه بقیه ملت،آخه چراپژو۳۰تومنی رو باید۶۷تومن اونم تحویل یکماهه بهمون بدن؟اخه خریت تا کی؟؟
آرتا 1398/2/4
اخر دنیا. پژو 69میلیون. صبر کردیم ارزون بشه. تو ایران تنها چیزی میاد پایین غرور مرد شرمنده. زن بچه اش حالا ما ازدواج نکردم. خوش بحال خودم. وای بر اونای که متاهلن. بچه هم دارن. بزرگ ترین خیانت. خود خود ملت هست. دولت هم این میخواد کسی حرف نزنه. هرجا میری. کالایی بخری میگن. پراید شده 50م. بخرید تا گرونتر نشده. پژو میره تا 160

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران