گزارش تصویری از گردهمایی خودروهای کلاسیک و آمریکایی در تهران

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
خودروهای کلاسیک آمریکایی همواره به عنوان محصولاتی پر طرفدار و البته پرمصرف در بین مصرف کنندگان ایرانی شناخته می شوند و می توان گفت از زمان عرضه آنها به بازار، همواره پر مخاطب بوده اند و با گذر زمان و کمیاب شدن بسیاری از مدل های این خودروها، تقاضا برای آنها در بازار افزایش یافته است. شورولت کامارو ، شورولت کاپریس ، بیوک اسکای لارک یا بیوک ایران ، شورولت نوا، کادیلاک سویل، الدزمبیل ریجنسی و شورولت نوا، از معروف ترین آمریکایی های موجود در بازار هستند که بخشی از آنها، جمعه گذشته، در مجموعه فرهنگی تفریحی ارم سبز گردهم آمدند. این گردهمایی در بین ساعت های 11 تا 14 روز یاد شده و در پارکینگ شماره یک این مجموعه انجام شد.
علاوه بر خودروهای یاد شده که بسیاری از آمریکایی های کمیاب نظیر بیوک الکترا ، چندین مدل از دوج و شورولت ایمپالا 1963 نیز در این همایش حضور داشتند. در قسمت دیگری از این همایش نیز خودروهای آفرودی آمریکایی، نظیر شورولت سیلورادو و محصولات جیپ اختصاص داشت. در ادامه می توانید تصاویر اختصاصی خودروبانک از این گردهمایی را مشاهده نمایید:

نظرات
 
 
 
میلاد 1398/2/4
جنازه ی این ماشینا شرف داره به تولیدات داخل
farzad 1398/2/4
با سلام و خسته نباشید.
ممکنه قبل از برگزاری گردهمایی ها هم اطلاع رسانی کنید؟ بنده خیلی مشتاقم برم بازدید ولی همیشه بعدش گزارششو میخونم اینجا.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران