قیمت های جدید خودرو در بازار تهران + جدول

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
در حالی که قرار بود خودروسازان با فروش فوری محصولاتشان زمینه را برای تعدیل قیمت‌ها در بازار و کاهشی شدن نرخ خودرو فراهم کنند اما عدم عرضه خودرو طی نیمه اول فروردین ماه باعث شد تا قیمت‌ها در بازار روندی صعودی بگیرد. هرچند در روزهای پایانی سال گذشته، فروش فوری خودروسازان باعث شد قیمت‌ها در بازار تا حدی کاهش یابد اما با توجه به اینکه در ابتدای سال جاری عرضه خودرو از سوی خودروسازان کمتر از میزان تقاضا بوده است، قیمت‌ها در بازار روند صعودی پیدا کرده و نسبت به روزهای پایانی سال گذشته بالاتر رفته است.
خودروسازان برای مقابله با این وضعیت طرح های پیش فروش و فروش فوری جدیدی را هر روزه ارائه می دهند اما تاکنون که بازار نسبت به این طرح ها واکنشی نشان نداده و قیمت ها همچنان رو به افزایش است.
در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر قیمت خودروهای موجود در بازار کشورمان:
قیمت جدید خودرو

قیمت جدید خودرو

نظرات
 
 
 
Mm 1398/2/8
اینها که قیمتهای چند روز پیشه
فک کنم از بازار بیخبری😒
///mahdispd 1398/2/8
آدم میمونه چی بگه
محمدرضا 1398/2/8
این قیمت ها همگی قدیمی عه...اصلا با این قیمت دیگه هیچکدوم گیر نمیاد
میل سوپاپ 1398/2/8
کم کم خودروهای ایرانی دویست میلیون رو دارن رد می کنن .

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران