فقر مطلق یک میلیون نفر به دلیل پرداخت خسارت های ناشی از تصادف

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده
به گزارش خبرگزاری مهر، به مناسب روز هفتم اردیبهشت، روز ملی ایمنی حمل و نقل، رئیس هیئت مدیره جمعیت طرفداران ایمنی راه ها در گفتگو با خبرگزاری مهر از نیاز به عزم جدی برای بازسازی ایمنی راه ها خبر داد و اعلام کرد: در سال 97 بر اثر حوادث جاده ای، شانزده هزار نفر کشته و 350 هزار نفر معلول شدند. همچنین یک میلیون نفر به دلیل پرداخت خسارات ناشی از تصادف، دچار فقر شدید شده اند.
محمد بخارایی در مراسم گرامیداشت روز ملی ایمنی حمل و نقل، تردد مردم در جاده ها و راه های امن را حق آنها دانست و عنوان کرد: حمل و نقل یک ارزش برای توسعه یافتگی است، و نباید این مشخصه را یک عامل برای ایجاد حوادث بدانیم. وی خواهان همکاری دست اندر کاران سیستم حمل و نقل، برای یافتن راهکاری برای جلوگیری از تصادفات رانندگی شد و در ادامه مناسبت نامگذاری هفتم اردیبهشت به عنوان روز ملی ایمنی حمل و نقل را، معطوف کردن توجهات مردم و مسئولین نسبت به اشتباهات منجر به تصادفات رانندگی دانست.
نظرات
 
 
 
admin 1398/2/11
به نظر من در درجه اول راننده ها باید صحیح رانندگی کنند. غیر استاندارد بودن خودرو و جاده در درجه دوم قرار داره. به جای سبقت غیر مجاز، لایی کشیدن و عجله اگه یکم صبر داشته باشیم دچار فقر مطلق نمیشیم اونهایی هم که رعایت نمی کنند بدونند که ریسک بزرگی میکنند.
  • امیر 1398/2/13
    موافقم.
    از خودمان شروع کنیم و مسوولین و آقایون که به فکر مردم نیستند براندازیم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران