بنز جی در پیست درگ! + فیلم

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
مرسدس بنز G63 جدید و جیپ گرند چروکی Trackhawk در حال حاضر از قوی‌ ترین اس یو وی های موجود در بازار هستند. هر دوی این خودروها از موتورهای V8 استفاده می کنند و رقابت بین آنها می تواند بسیار جذاب باشد به خصوص که رقیب آلمانی از موتور تویین توربو و رقیب آمریکایی از موتور سوپر شارژردار متعلق به دوج Hellcat استفاده می کند.
اخیرا رقابتی دیدنی بین این دو خودرو برگزار شده است که ویدیوی آن را برایتان در انتهای مطلب آماده کرده ایم. در این ویدیو ابتدا جی کلاس با یک مرسدس سدان رقابت می کند. سپس با دو مدل مختلف از آئودی R8 مسابقه می دهد و در نهایت رقیب قدر جی کلاس یعنی جیپ Trackhawk آن هم با تیونینگ منهارت به میدان می آید. در مورد نتیجه ی این درگ ها چیزی نمی گوییم تا خودتان در ویدیو ببینید. در انتهای ویدیو نیز از حضور خودروهای در این گردهمایی فیلم برداری شده است و صدای لذت بخش انواع خودروهای اسپرت و سوپر اسپرت شنیده می شود.
مرسدس بنز G63 جدید از یک موتور 4 لیتری تویین توربو استفاده می کند که با موتور مدل E63 یکسان است. این موتور در این خودرو می تواند 585 اسب بخار قدرت تولید کند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران