شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای 10 اردیبهشت + جدول

گروه صنعتی ایران خودرو برای روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه 98، طرح جدید فروش فوری 2 محصول خود را در سال جدید اعلام کرده و مشتریان می‌توانند از ساعت 10 صبح روز سه شنبه سفارشات خود را در سایت ایران خودرو ثبت کنند.
در این طرح فروش که به منظور تامین نیاز مشتریان واقعی و همچنین تنظیم قیمت بازار محصولات ایران خودرو اجرا شده است، امکان خرید 2 محصول ایران خودرو از جمله خودروی "پژو 206 تیپ 2" و خودروی "پژو پارس سال" وجود خواهد داشت که برای هردوی آنان موعد تحویل 30 روزه تعیین شده است که در ادامه می توانید باتوجه به جدول قرار گرفته از جزییات فروش این طرح باخبر شوید.

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای 10 اردیبهشت

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای 10 اردیبهشت

نظرات
 
 
 
Reza 1398/2/10
هنوز فروش فوري قبل از عيد و فروشهاى قبلتر و تحويل ندادن
محمد 1398/2/10
اولا مردشورتون رو بردن با پیشفروشتون از خدا بی خبرهای آشغال ساز ، این لگن ها رو تو خارج تف هم روشون نمیندازن چه برسه بخرن و سوار بشن ، وای به حال کسانی که تن به این ذلالت بدن هرچی سرشون بیاد لیاقتشونه
محسن 1398/2/10
بیان پیگیری کنم که چه کسانی خودرو رو پیش خرید کردن به نظر من که تو این واگذاری ها فساد موج می زنه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران