با 100 تا 150 میلیون تومان در بازار چه ماشینی می توان خرید + جدول

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده
با 100 تا 150 میلیون تومان در بازار چه ماشینی می توان خرید + جدول
درست یکسال پیش اگر قصد خرید یک اتومبیل جدید را داشتید، می توانستید با صرف هزینه 100 الی 150 میلیون تومانی صاحب یکی از محصولات باکیفیت خارجی از جمله محصولات هیوندای در بازار کشور شوید، اما حالا با افزایش شدید قیمت خودرو در بازار کشور گزینه مشتریان هم محدود خواهد شد و با صرف هزینه 100 الی 150 میلیون تومانی می توانید تنها خودروهای صفر کیلومتر تولید داخل وبرخی وارداتی های چینی را خریداری کنید که جزییات قیمت هریک از آنان در جدول زیر آمده است.

خودروهای 100 تا 150 میلیونی بازار

خودروهای 100 تا 150 میلیونی بازار

نظرات
 
 
 
علیرضا 1398/2/12
که چی هی قیمت میزارین تو سایت؟ مثلا دارین قیمت سازی میکنید تا مثلا التهاب بازار رو کم کنید؟ این جدول قیمت که الان گذاشتید راحت مال 3 ماه پیشه!
احمد 1398/2/12
عجیب اینه که با همین قیمتی هم که زدن نمی فروشند! میتوننید زنگ بزنید به چند آگهی تو سایت های مختلف تا متوجه بشید! به عنوان نمونه(از سر کنجکاوی) دیروز چانگان آگهی 190 رو زنگ زدم،طرف گفت نظرم عوض شده 220 کمتر نمیدم!!!
که این دو حالته یا واقعا نظرش عوض شده و ماشینش رو میخواد گرون تر بده!
یا حالت دوم اینکه آگهی فقط جهت خراب کردن بازار بوده و اصلا ماشینی برای فروش وجود نداره!!!
صرفا با زنگ زدن به چند آگهی متوجه این بازی کثیفی که راه افتاده میشید!
متین 1398/2/12
دیگه واقعا خسته شدیم... تاکی باید حسرت گذشته را بخوریم و نسبت به آینده ناامید باشیم با این قیمتها. اصلا دیگه عادت کردیم به شرایط مسخره
دیگه حوصله دیدن جدول قیمتهای متغییر روزانه و خوندن این متن هاروهم نداریم حتی...!
اشکالی نداره...ولی این حق ما نیست!
احمد 1398/2/12
خودرو بانک عزیز مطمعنی اینا قیمت واقعی هستن؟...یا مجبورت کردن اینا رو بزاری؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران