طرح ساماندهی بازار خودرو به کجا رسید؟

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عبدالله رضیان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد که بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس مورد بررسی قرار گرفته و در حال حاضر به اتمام رسیده است.
عبدالله رضیان، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و همچنین نماینده مردم قائمشهر روز گذشته اعلام کرد که بر اساس تصمیم کمیسیون صنایع و معادن، می بایست تعرفه خودروهای هیبریدی برای واردات به "صفر" برسد و همچنین بر اساس یکی از مواد طرح ساماندهی بازار خودرو، به تشخیص کارشناس مربوطه هنگام وقوع حوادث و تصادفات رانندگی، شرکت های سازنده خودرو هم باید مسئولیت مدنی این اتفاق را پذیرفته و همچنین می بایست سهمی از ضرر وارد شده پرداخت کنند.
به گزارش خودروبانک، عبدالله رضیان در ادامه صحبت های خود اضافه کردکه مقرر شده است تا سیستمی برای افزایش کیفیت و استانداردهای خودروهای سنگین وزن تهیه شده و در هیئت وزیران آئین نامه آن تنظیم شود، هرچند . در حال حاضر 2 ماده از طرح ساماندهی خودرو در صحن علنی تصویب و همچنین 8 ماده در کمیسیون صنایع و معادن تصویب شده است و برای بررسی و تایید به صحن علنی هم خواهد رفت.
نظرات
 
 
 
Ali 1398/2/18
در این جلسه مسئولین بسیار خاطر نشان و تاکید کردند.
Bj 1398/2/20
به هیچ جا نمیرسه

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران