اعلام ساعت کار مراکز معاینه فنی تهران در ماه رمضان + جدول

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سید نواب حسینی‌ منش مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران درباره ساعت کاری مراکز معاینه فنی پایتخت در ماه رمضان اظهار داشت: ساعت کاری مراکز معاینه فنی سبک مانند شهید آبشناسان، شهید چمران، امام رضا، بیهقی، نیایش، شقایق، سراج، الغدیر، خاوران، ابوذر و دماوند از شنبه تا چهارشنبه تغییر کرده است. ساعت کاری روزهای پنجشنبه و جمعه نیز متفاوت از سایر روزها است.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، وی ادامه داد: مراکز معاینه فنی ایران‌خودرو، چیتگر، ابوذر، سراج و الغدیر در روزهای جمعه تعطیل و مرکز معاینه فنی سبک ایرتویا در این ماه پذیرشی ندارد.
حسینی منش در ادامه بیان داشت: ساعت کار مراکز معاینه فنی سنگین و سیار در روزهای شنبه تا چهارشنبه با روزهای پنجشنبه و جمعه متفاوت است.
نظرات
 
 
 
سیدعباس 1398/2/24
سلام، متن شما که ساعتهای جدیدراندارد. جدول هم که نیست این چه جود خبر واطلاع رسانی است؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران