جریمه مسافرکش‌های شخصی در صورت ورود به پایانه‌های تاکسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره مسافرکش‌های شخصی که در پایانه‌های تاکسی اقدام به جابه‌جایی مسافر می‌کنند، اظهار داشت: در حد توانمان با مسافرکش‌های شخصی برخورد می‌کنیم و قرار بر این است که در این موضوع گام به گام عمل کنیم.
به گزارش خودروبانک و به نقل از عصر خودرو، وی ادامه داد: ابتدا باید موضوع ایستگاه تاکسی‌های مسافرکشی میرداماد را تثبیت کنیم و بعد به سراغ ایستگاه‌های دیگر برویم.
وی در ادامه درباره اجرای فاز دوم این طرح گفت: در حال حاضر این طرح با همکاری شهرداری تهران و پلیس راهور در ایستگاه تاکسی سیدخندان اجرا می‌شود، علاوه بر ایستگاه سیدخندان، سایر ایستگاه‌های دیگر نیز به دوربین مجهز شده‌اند و در صورت ورود مسافرکش‌های شخصی به این محدوده، خودروهای آنان مشمول جریمه خواهد شد.
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران