مکلارن 720، آریل اتم یا موتورسیکلت بی ام و S1000RR، کدام سریع تر است؟

رقابت درگ دو خودروی همتراز در هر سگمنتی می تواند جذاب و تماشایی باشد، اما جذابیت مسابقات درگ زمانی به اوج خود می رسد که شاهد حضور کلاس های مختلف در کنار یکدیگر باشیم و امروز پیرو همین موضوع، فیلمی از رقابت درگ میان 3 وسیله نقلیه ناهمتراز، اما تقریبا برابر و نزدیک به یکدیگر هستیم.
باتوجه به فیلمی که در انتهای همین خبر قرار گرفته است، می توانیم شاهد رقابت یک دستگاه موتورسیکلت "بی ام و S1000RR" باشیم که در دو طرف آن نمایندگانی از صنعت خودروسازی، یعنی خودروی "مکلارن 720S" به عنوان یکی از سریع ترین خودروهای سوپراسپرت استاندارد جاده ای و همچنین خودروی "آریل اتم" قرار گرفته است که همگی ما آن را با نام موشک زمین به زمین می‌شناسیم. حال با قرار گرفتن این 3 وسیله ناهمتراز در کنار یکدیگر، باید دید کدامیک می تواند فاتح پیروزی در این میدان باشد که جزییات بیشتر آن را می توانید در فیلم زیر شاهد باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران