ارسال بیش از ۳۱هزار دعوت‌نامه برای تعهدات معوقه ایران‌خودرو

عکس نویسنده
علی صادقی
نویسنده
با توجه به اخبار منتشر شده ایران خودرو در طی یک ماه گذشته بیش از 31 هزار دعوت‌نامه برای تعهدات معوق خود صادر کرده و قصد دارد طی چند ماه آینده تمام خودروهای ثبت‌نام‌شده با موعد تحویل 97 را تحویل مشتریان خود دهد.
به نقل از سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو ،گروه صنعتی ایران‌خودرو از نیمه نخستین ماه سال جاری تا ابتدای اردیبهشت ماه حدودا 40 هزار خودرو سواری و وانت بار تولید کرده و با توجه به افزایش تولید خودروسازان در اردیبهشت ماه انتظار می رود که روند تولید آن در طی ماه جاری افزایش یافته باشد.
این خودروساز در یک ماه گذشته بیش از 31 هزار دعوت‌نامه برای تعهدات معوق خود صادر کرده و طی چند ماه آینده تمام خودروهای ثبت‌نام‌شده با موعد تحویل 97 را تحویل مشتریان خود خواهد داد.
نظرات
 
 
 
علی 1398/2/25
دروغ می گین.هیچ تولیدی ندارین فقط پول مردم بدبخت رو بلوکه کردید.خدا از شما نگذره.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران