لوکس ترین تانک جهان از راه رسید + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
حذف چرخ های استاندارد اتومبیل و قراردادن چرخ و زنجیر بجای آنان کار جدیدی نیست و بسیاری از شرکت های تیونینک دست به انجام چنین کاری زده و حتی شرکت خودروسازی نیسان هم این تغییر را بر روی برخی از محصولات خود هرچند در قالب پروژه های کانسپت انجام داده است، اما امروز یک کار متفاوت را شاهد هستیم و از طرف یک گروه فعال روسی، شاهد طراحی و ساخت لوکس ترین تانک جهان برمبنای بنتلی کانتیننتال GT هستیم.
برخلاف سایر پروژه های تبدیل رینگ و لاستیک های استاندارد اتومبیل به چرخ و زنجیر، این گروه روسی از چرخ و زنجیرهای تانک های سبک وزن و سریع استفاده کرده است و برای انجام این کار حتی مجبور به حذف قسمتی از بدنه اتومبیل، بویژه درب های ورود و خروج به داخل کابین شده است که می توانید جزییات آن را در تصاویر و یا حتی در ویدیو انتهای مقاله شاهد باشید.
توسعه این پروژه در حال حاضر تکمیل نیست و به گفته سازندگان آمادگی انجام چالش های بزرگ را ندارد، به همین دلیل محدوده سرعت آن بر روی 50 کیلومتر برساعت محدود شده است و این درحالیست که سقف سرعت آن تا مرز 100 کیلومتر برساعت تعریف شده است، ولی همین که خودروی لوکس بنتلی کانتیننتال با کفش های جدید خود توانایی راه رفتن دارد، کار بسیار ارزشمندی برای توسعه دهندگان آن خواهد بود.

نظرات
 
 
 
رامین 1398/3/16
این مسخره بازیها چیه آخه...
ا.ز 1398/3/17
سایپا ببینه فردا تانک پراید میسازه...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران