نتیجه ترسناک تست تصادف ماشین های کاروان + فیلم

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
در کشوری مثل ایالات متحده آمریکا، ماشین های کاروان مقبولیت بسیار زیادی دارد و در واقع حکم خانه متحرک برای شما خواهد داشت ک نیازهای اولیه سفر هرکسی را فراهم می کند و با رفتن به کمپ های تعیین شده و یا حتی توقف در مکانی خوش آب و هوا، می توان بدون دغدغه سفری لذت بخش را تجربه کرد. اما در کنار آسایشی که ماشین های کاروان هنگام سفر برای کاربران خود فراهم می کند، آیا به موضوع ایمنی و حفظ سلامت سرنشینان داخل کابین هنگام وقوع حادثه نیز فکر شده است یا خیر؟
معمولا در لابه لای تست های تصادف موسسات ایمنی نشانه ای از ماشین های کاروان دیده نمی شود و نمی دانیم که این دسته از وسایل نقلیه پرمخاطب در اروپا بویژه ایالات متحده آمریکا چقدر ایمن هستند، به همین منظور موسسه ایمنی سوئدی Trafikverket دو خودروی کاروان RV متفاوت تهیه کرده و برای تست ایمنی آنان برنامه ریزی کرده است که به نوعی می توان تست تصادف آنان را ترسناک توصیف کرد که در ادامه باتوجه به فیلم آماده شده توسط خودروبانک، می توانید جزییات تست تصادف و نسبت دادن صفت "ترسناک" به ایمنی خودروهای RV را درک کنید.

نظرات
 
 
 
سعید 1398/3/5
اینا با این هیکل که خیلی می تونن محکم تر درستشون کنن
چرا نمی کنن؟
آرمین 1398/3/6
فکر کنم وجود ایربک در این ون هیچ تعسیری در ایمنیش نداشت عین خیلی از خودرو های داخلی خودمون
علی 1398/3/6
دو دلیل ارگونومی این خودروها و قسمت جلویی کمی که دارند باهم باعث این فاجعه هست

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران